Dzisiaj jest: Wtorek, 22 maja 2018 r., Imieniny: Julii i Heleny

W skład KSMMiR wchodzą:
Cracovia - nowy prom we flocie Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Polska Żegluga Bałtycka S.A. (PŻB S.A.), której jednostki pływają pod marką Polferries, zakupiła prom pasażersko- samochodowy. Będzie on eksploatowany pod nazwą Cracovia. Jak poinformował Polską Agencję Prasową (PAP) prezes PŻB S.A. – Piotr Redmerski, nowa jednostka będzie pływała od czerwca na linii Świnoujście-Ystad.

więcej...


Biuletyn Marynarski ITF - 2017 już dostępny

Zapraszamy do pobrania nowego Biuletynu Marynarskiego ITF.W tegorocznym wydaniu można przeczytać o najbardziej interesujących k kluczowych wydarzeniach z ubiegłego roku, statystyki ITF jak i porady dla marynarzy związane z konwencją MLC, podejmowaniem pracy, zdrowiem i zżyciem na morzu. Zapraszamy do lektury.

więcej...


W listopadzie 2017 roku rybacy uzyskają nowe zabezpieczenia

Miliony pracowników sektora rybołówstwa, którzy oczekują na poprawę warunków pracy, uzyskają taką możliwość dzięki Konwencji 188 Międzynarodowej Organizacji Pracy, która wejdzie w życie 16 listopada 2017 roku.

więcej...


Nowy Biuletyn Morski KSM już dostępny styczeń-marzec 2017

Informujemy o nowym wydaniu Biuletynu Morskiego Krajowej Sekcji Morskiej. Jest już dostępne on-line i za kilka dni będzie także wersja drukowana. W tym wydaniu Biuletynu polecamy…

więcej...


Spadek zatrudnienia wśród marynarzy UE

„Shipping is out of sight and therefore out of mind” „Co z oczu to z serca” – pod takim hasłem Europejska Federacja Pracowników Transportu (Federacja Związków Zawodowych) zaznacza ponownie problem spadku zatrudnienia wśród unijnych marynarzy.

więcej...Razem wpisów: 262   Wpisów na stronie: 5    Strona:8 z 53


  <-5 poprzednich   1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 53    5 następnych ->
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne wiadomości związane z marynarskim rynkiem pracy to dodaj swój adres e-mailowy.


Ostatnie wydanie

Wydanie Aktualne Wydania Archiwalne


Stronę odwiedziło
1728747 osób


Krajowa Sekcja Morska Marynarzy i Rybaków NSZZ "Solidarność".


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia